reklama

opcjonalny opis

Promowane oferty

Jeżeli szukasz wyjątkowego smaku na organizowanym przez siebie evencie, imprezie to ta oferta jest dla Ciebie.

Nasz mobilny punkt gastronomiczny American HOT-DOG to idealne rozwiązanie. Oferujemy autentyczne amerykańskie hot-dogi, przygotowywane na miejscu z najwyższej jakości składników.

Nasza oferta jest o wiele szersza. Znajdziesz u nas strefę relaksu z leżakami, estetyczne stoisko i wszechstronną ofertę.

 

 

---------------- Wywiad z Moniką Kmieciak ----------------

 

“Hot-Dog na kołach” 

to pomysł na to, aby wydarzenie smakowało wyjątkowo


Na początku chciałem Ci pogratulować odwagi. Skąd pomysł na firmę z amerykańskimi Hot-Dogami we Wschowie?

Zaczynam we Wschowie, bo stąd jestem. Nie ograniczam się jednak do miejsca - jak prawie wszystko dzisiaj - moja firma jest mobilna.  American Hot-Dog pojawia się w różnych miejscach, o różnym czasie,  podczas różnego rodzaju eventów.  A skąd pomysł ? To, aby zrobić coś swojego chodziło mi po głowie od dawna. Napisałam wniosek i dostałam dofinansowanie, kiedy pojawił się projekt z “Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie“ mający na celu utworzenie nowego przedsiębiorstwa na terenie obszaru Lokalnej Grupy Działania LGD Kraina Lasów i Jezior współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność “Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD. 

 

Czyli drogą do sukcesu jest umieć skorzystać z okazji?

Tak. I nie bać się zaryzykować swoim czasem i pomysłami. Jak się okazuje pieniądze na start można pozyskać przy wkładzie własnym. Jest wiele projektów, które to ułatwiają. Później jednak trzeba wziąć już odpowiedzialność za biznes samodzielnie i realizować swoje marzenia.

 

Musisz wyprowadzić mnie z błędu. Czy Hot-Dog to nie śmieciowe jedzenie?

Taka opinia się utarła, bo często nie zwraca się uwagi na jakość produktów. Dla nas smak i bezkompromisowa jakość to wyzwanie. Dbamy o to, aby obok doskonałego pieczywa i parówek z 97% zawartością mięsa, nie zabrakło również owoców, soków i innego zdrowego jedzenia. W mojej mobilnej gastronomii jest dużo miejsca. 

 

Co oferujesz? 

Mobilne stoisko American Hot-Dog oferuje oryginalne amerykańskie hot-dogi, które potrafią pokazać smak ulicznych jadłodajni w Stanach Zjednoczonych. Oferuję również organizację strefy relaksu, dodatkowo produkty od lokalnych producentów, naturalne lemoniady, przekąski oraz pyszne herbaty i aromatyczną kawę z ekspresu. 

 

Do kogo więc kierujesz ofertę? Kto powinien do Ciebie zadzwonić? 

Oferta skierowana jest do organizatorów eventów, osób prywatnych, które chcą urozmaicić swoje wydarzenie np. garden party z amerykańskim hot-dogiem, chrupiącym popcornem prosto z amerykańskiej maszyny lub urodziny dla dzieci z uwielbianą gotowaną kukurydzą i wiele innych. Ofertę kieruję również do firm, przedsiębiorców, stowarzyszeń i instytucji organizujących wydarzenia dla pracowników lub społeczności lokalnej. Pojawiam się również w szkołach, podczas przerw międzylekcyjnych, podczas festynów, drzwi otwartych i akcji charytatywnych. A mobilny rower z hot dogami,  będzie przemierzał ulice miast większych i mniejszych :) Zapraszam do współpracy, pojawiam się na każde zaproszenie. 

 

Czy możesz zdradzić jakie masz jeszcze plany i pomysły?

Na tę chwilę za dużo nie chcę zdradzać, jak tylko wyjdzie piękne słońce przemierzać będę szlaki rowerowe, plaże i miejsca wypoczynku :) 

 

Życzę, abyś nie straciła dobrego smaku przy organizacji tych wyjątkowych spotkań. Dziękuję za rozmowę.